W czasie mniejszej aktywności nurkowej wielu z Was porzuci sprzęt do nurkowania chowając go do szafy, na strychu lub w garażu.
 Generalnie nie ma w tym nic złego i z pewnością cześć z  waszych współlokatorów ucieszy się że w końcu sprzęt nie będzie zagracał wspólnej przestrzeni 🙂

Pozostawiając jednak sprzęt do nurkowania na tak długo warto pamiętać że ciężko i dobrze pracował w okresie letnim przez co warto zadbać o jego stan techniczny, czystość i konserwację.

Oddając do nas sprzęt na okresowy przegląd techniczny zadbamy o jego mycie, wymianę niezbędnych elementów zapewniających bezpieczne i komfortowe funkcjonowanie, regulację i wszystko co zapewni Ci bezpieczeństwo podczas następnych nurkowań. 
Możesz także liczyć na cenne wskazówki dotyczące sposobu przechowywania sprzętu. 
Serwisujemy automaty oddechowe, kamizelki, suche skafandry, butle nurkowe, zawory i wymieniamy baterie w komputerach nurkowych.

 Posiadamy autoryzację wielu producentów sprzętu miedzy innymi Apeks, Poseidon, Mares, Scubatech, TecLine, Cressi Sub i wiele innych. Do serwisu używamy jedynie oryginalnych podzespołów rekomendowanych przez producenta

Pamiętaj że dobrze działający sprzęt to Twoje bezpieczeństwo i szeroko rozumiana jakość nurkowania